Kál, Magyarország

placeMegnézem a térképen

napi 8 órás, teljes munkaidős foglalkoztatás

Tudsz és szeretsz önállóan dolgozni, és az értékesítés területén képzeled el a jövődet?

Akkor gyere, és csatlakozz káli (Heves megye) csapatunkhoz, mint

ÉRTÉKESÍTŐ (Export)

 és kamatoztasd nálunk tehetséged!

Feladatok

  • PE habfólia értékesítése a csomagolóipar és építőipar (padlóalátét habfólia) részére
  • export ügyfélkör bővítése, új kapcsolatrendszer kiépítése
  • kapcsolattartás és terv szerinti látogatása a meglévő ügyfeleknek
  • megrendelések nyomon követése
  • kapcsolattartás a vevőszolgálattal és gyártással
  • Szabad hétvégék
  • Cafetéria
  • Kiszámíthatóság
  • Állandóság
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Több szabadidő
  • Összeszokott csapat
  • Jó hangulat
  • Családias légkör
  • Fix munkahely
  • Pontos bérkifizetés

Ideális jelöltünk

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik és Kál-Eger-Füzesabony-Gyöngyös környékén szeretne munkát vállalni
  • aktívan, tárgyalóképes szinten beszél angolul – ez a napi munkához elengedhetetlen
  • 1-3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van
  • szereti az összetett feladatokat, emellett a számítógépet is felhasználói szinten kezeli
  • könnyen megtalálja a közös hangot a különböző területeken dolgozó kollégákkal és a partnereinkkel, jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel bír
  • vevőcentrikusság, hitelesség és megbízhatóság jellemzi
  • gyakorlatias, eredményorientált
  • B-kategóriás jogosítványa van

Előnyt jelent:

  • építőipari és/vagy csomagolóipari piaci ismeret
  • német nyelvtudás

Juttatások

  • alapbéren felüli egyéb juttatások
  • éves teljesítményhez kapcsolódó egyéb kifizetések