Sárszentmihály, Árpád u. 1, 8143 Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

A magyar tulajdonú, építőanyagok gyártásával és nagykereskedelmével foglalkozó, Budapesti Értéktőzsdén jegyzett MASTERPLAST cégcsoport alkalmazásába keresünk tapasztalt INFORMATIKAI SZAKÉRTŐT.

Feladatok

  • A cég központi telephelyén az IT csapat szakértő tagja leszel
  • A cégcsoportot kiszolgáló központi rendszerek (infra, HW, SW) üzemeltetése és felügyelete a fő feladatod
  • Együttműködés a helyi és nemzetközi IT kollégáiddal
  • IT projektekben részvétel, technikai szakértőkkel és területi vezetőkkel, tervezés és bevezetés
  • Főként Microsoft rendszerek. Hyper-V, AD DS – Azure AD, IIS, Exchange on-prem – Online, O 365 – Sharepoint – Teams admin
  • Hasznos ha Ubuntu és Debian, Apache, Samba, LVM, Nagios, nftables, openvpn rendszerekben tapasztalatod

Elvárások

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • minimum 3 év szakmai IT területen
  • széleskörű általános IT ismeretek
  • felelősségteljes, ügyfél- és megoldásközpontú gondolkodás
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • érdekes, változatos, komplex feladatkör
  • training-on-the-job, intenzív és átfogó betanulási időszak
  • kellemes, multinacionális munkakörnyezet