Sárszentmihály, Árpád u. 1, 8143 Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

A tőzsdén jegyzett Masterplast Csoporthoz keresünk fiatal, agilis, fejlődni vágyó pályakezdőt, friss diplomást, junior üzletfejlesztési menedzser munkakörben.  A közép-európai régió legnagyobb magyar tulajdonú építőanyaggyártó, tőzsdén jegyzett vállalataként 10 országban rendelkezünk saját leányvállalattal, 5 országban 10 gyártóponttal és a világ több, mint 40 országában értékesítjük termékeinket.

Gyere, és csatlakozz dinamikus csapatunkhoz, és kamatoztasd nálunk tehetséged!

Feladatok

  • Mindennapjaid nagy részét a vezérigazgató mellett fogod tölteni,
  • kíséred az üzleti útjaira,
  • részt veszel a megbeszéléseken,
  • jegyzőkönyveket, prezentációkat, memo-kat készítesz,
  • menedzseled a megbeszélt feladatokat, határidőket
  • aktívan részt veszel a felmerülő projektekben,
  • aktívan részt veszel a fenntarthatósági jelentéssel (ESG) kapcsolatos feladatokban.

Elvárások

  • felsőfokú, gazdasági/üzleti végzettséged van,
  • felsőfokon, de minimum tárgyalási szinten beszélsz angolul,
  • B-kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal rendelkezel,
  • nagyfokú rugalmassággal bírsz, vállalod a külföldi utazásokat,
  • gazdasági, üzleti szemlélettel bírsz,
  • nagyfokú ambícióval rendelkezel,
  • jól kommunikálsz, és hatékonyan menedzseled a feladatokat,
  • magabiztosan használod az MS Office-t.

Fejér megyei lakhely előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • izgalmas feladatok, nagyvállalati környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatalos, elkötelezett, dinamikus csapat
  • hosszú távú munkalehetőség és motivációs rendszer
  • meghatározó, stabil vállalati háttér