Sárszentmihály, Masterplast Nyrt., Árpád utca 1, 8143 Magyarország

placeMegnézem a térképen

napi 8 órás, teljes munkaidős foglalkoztatás

Otthonosan mozogsz a számok világában, és az analitika az erősséged?

Tudsz és szeretsz önállóan dolgozni, és számviteli területen képzeled el a jövődet?

Gyere, és csatlakozz dinamikus csapatunkhoz, mint könyvelő, és kamatoztasd nálunk tehetséged!

Feladatok

  • Analitikus főkönyvi nyilvántartások vezetése; napi szintű könyvelés, kontírozás, ezeknek excelben való előkészítése
  • Béren kívüli juttatásokat tartalmazó bizonylatok kontírozása, könyvelése
  • Havi zárások elkészítése
  • Az éves zárással és a könyvvizsgálat előkészítésével kapcsolatos feladatokban történő részvétel
  • Évvégi beszámoló összeállítása
  • Adóbevallások készítése
  • A törvényi előírásoknak megfelelő nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatások nyújtása

Ideális jelöltünk

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítéssel rendelkezik
  • Legalább 3-5 éves közép, vagy nagyvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalata van
  • Gyakorlott felhasználója az MS Office alkalmazásoknak – különös tekintettel az excel programra
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben dolgozott
  • Strukturált és analitikus gondolkodásmód jellemzi
  • Konstruktív, megoldás-kereső, gyors problémamegoldó képességgel bír
  • Nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés jellemzi

Juttatások

  • Stabil, nemzetközi háttér, hosszú távú együttműködés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatások (havi-és éves ösztönzők)