Székesfehérvár, Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

A MASTERPLAST Modulhouse Kft a Budapesti Értéktőzsde „PRÉMIUM” kategóriájában jegyzett MASTERPLAST Csoport tagja, a cégcsoport új üzletágát képviseli, melynek fő tevékenysége az üzemi körülmények között történő épület-előregyártás.

Hiszünk abban, hogy a jövő építőiparában meghatározó szerep jut a MASTERPLAST moduláris építési rendszerének!

Ez az építési mód egy olyan rendkívül szilárd és merev 3D acél vázszerkezeti rendszert jelent, ami üzemi körülmények között, nagyon pontos és részletes tervezést követően, a legmodernebb technológiák és anyag felhasználásával szinte készre szerelünk és szállítunk ki a telepítés helyszínére.

Folyamatosan bővülő Csapatunkba várjuk leendő Kollégánk jelentkezését

MŰVEZETŐ-ÉPÍTÉSVEZETŐ

pozícióba

Olyan Pályázók jelentkezését várjuk, akik nyitottak az új technológiák megismerése iránt, inspirálja őket a csapatmunka, a fejlesztési munkában való aktív részvétel, továbbá a szakmai fejlődés élménye, emellett elkötelezettek a magas minőség iránt.

A termelés irányítása kapcsán az alábbi feladatok várnak Rád:

• Szervezed és irányítod a saját dolgozói létszám hatékony munkavégzését a BIM 3D részletes tervek alapján, a technológiai sorrend szerint

• Modulonként ütemezed az anyagigényeket és elkészíted a gyártási/kivitelezési ütemtervet

• Visszajelzést adsz a tervező-fejlesztő csapatnak hiba, nem- megfelelőség vagy javító ötlet esetén

A fejlesztési munkához kapcsolódóan az alábbi feladatok ellátásában számítunk szakértelmedre:

• Véleményezed és aktívan támogatod az anyagok és technológiák (főleg a magas szintű gépesítési megoldások) kiválasztását, hogy a legjobb megoldásokat standardizáljuk.

• Részt veszel a külső anyag és technológia beszállítók szakmai képzésein, technológiai bemutatóin

• A megtanult technológiákat alkalmazod a munkád során és betartod a technológiai utasításokat

• Szervezed és felügyeled a mintafelületek, tesztek és prototípusok elkészítését – irányítod az üzemi építés-szerelési munkákat. A szerzett tapasztalatokat rendszeresen megosztod a fejlesztési csapattal

• Tapasztalataiddal, ötleteiddel, észrevételeiddel támogatod a fejlesztést

A munkakör betöltésének feltétele a legalább 10 éves munkatapasztalat, melyből legalább 5 év építésvezetői szakmai tapasztalat. A pályázatok elbírálásakor előnyt jelent a Felelős Műszaki Vezetői jogosultság (MV-É) és az ilyen minőségben szerzett tapasztalat megléte.

Zárásként szeretnénk figyelmedbe ajánlani weboldalunkat, amely áttekintést nyújt fennállásunk elmúlt 25 évének eredményeiről, bemutatja a sikereink hátterében álló tényezőket és vállalati kultúránk jellemzőit.

Amennyiben állásajánlatunk, értékrendünk és hitvallásunk felkeltette az érdeklődésed, küldd el pályázati anyagod mielőbb!