Sárszentmihály, Árpád u. 1, 8143 Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

Olyan munkahelyen szeretnél dolgozni, ahol szakmailag kiteljesedhetsz?

Fontos számodra, hogy munkaköröd változatos legyen és kreativitásoddal egy rendkívül sikeres csapatot támogass a jövőben?

Váltsd valóra nálunk elképzeléseidet

és csatlakozz csapatunkhoz

ONLINE MARKETING KOORDINÁTORKÉNT!

Garantáljuk, hogy munkaköröd változatos és pörgős lesz:

Az online marketing stratégiai szerepe és a vállalat rohamosan fejlődő online jelenléte biztosítja számodra, hogy az online felületek és digitális eszközök széles tárházával dolgozz, és nemzetközi környezetben is kipróbáld magad.

Felelősségteljes munkakörödben fontos szereped lesz a márkaépítési céljaink megvalósításában!

A hatékony kommunikáció és precíz feladat menedzselés, valamint a digitális eszközök és online felületek gyakorlati használata a legfontosabb követelmények, amit egy kis kreativitással is fűszerezhetsz.

A munkakör betöltéséhez nem elvárás a felsőfokú végzettség, de az online világban elengedhetetlen, hogy tudásod naprakész legyen, továbbá nagyon fontos, hogy fogékony legyél a folyamatos szakmai fejlődésre és önfejlesztésre.

Összegezve: Ha otthonosan mozogsz az online világban, fejlett a digitális eszközhasználatod, könnyed kommunikációval, precízen és önállóan tudsz feladatokat menedzselni, emellett legalább 1-2 éves gyakorlati tapasztalattal rendelkezel, de a grafikai programok (Photoshop/Corel) használata sem okoz nehézséget, akkor nálunk megtalálod a számításod!

A vállalati mobilon és laptopon túl – a betanulási időt követően – a home office lehetőségét is kínáljuk számodra!

Az sem elhanyagolható, hogy támogató és rugalmas szakmai vezetővel dolgozhatnál egy eredmény-és sikerorientált, dinamikus csapat tagjaként.

Felkeltettük érdeklődésed? Várjuk jelentkezésed!