Sárszentmihály, Árpád u. 1, 8143 Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

Tudsz és szeretsz önállóan dolgozni és vevői kapcsolattartással szeretnél foglalkozni a jövőben? Szereted a szervezettséget és kiválóan kommunikálsz? Legyél Te a RENDELÉSFELVEVŐ Nálunk!

Feladatok

  • Vevői megrendelések fogadása és rögzítése a vállalatirányítási rendszerben, visszaigazolások készítése
  • Proforma számlák, fuvarokmányok készítése és kiküldése a megrendelőnek, fuvarszervezés elindítása és nyomon követése
  • Statisztikák, forgalmi elemzések készítése a vállalatirányítási rendszer, illetve excel program segítségével
  • Vevői reklamáció gyors és hatékony kezelése
  • Partnerekkel való egyeztetés. Kérés esetén számla, szállítólevél megküldése, árak egyeztetése

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvánnyal és vevőszolgálati gyakorlattal rendelkezel.
  • Gyakorlott felhasználója az MS Office alkalmazásoknak – különös tekintettel az excel programra
  • Konstruktív, megoldáskereső, gyors problémamegoldó képességgel bír
  • Nyitott, kedves és barátságos természetű, vevőcentrikusság jellemzi

Amit kínálunk

  • Változatos és felelősségteljes munkakör egy sikeres csapat tagjaként
  • Stabil, nemzetközi háttér, hosszú távú együttműködés
  • Csapatépítő programok
  • Mobiltelefon, Laptop