Sárszentmihály, Árpád u. 1, 8143 Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

Találd meg számításaid egy stabilan működő, tőzsdei nagyvállalatnál!  Csatlakozz Te is a Masterplast elkötelezett csapatához, ahol biztosított a folyamatos fejlődésed!

Értékesítési csapatunkba, Budapest, Pest – és Heves vármegye területére keresünk egy agilis, értékesítési szemlélettel bíró területi képviselő kollégát.

Feladatok

  • Meglévő partnerekkel való rendszeres, folyamatos kapcsolattartás személyesen, illetve telefonon, e-mailen
  • Új partnerek (kivitelezők) felkutatása, velük való kapcsolattartás, megrendelések generálása
  • Termékek ajánlása, értékesítése, nyomon követés
  • Árajánlat-készítés
  • Piac elemzése
  • Partnerek elért eredményeinek folyamatos nyomon követése, dokumentálása
  • Reklamációk kivizsgálásában való közreműködés, intézkedések kidolgozása
  • Partner rendezvényeken, műszaki képzéseken való részvétel
  • A területen felmerülő ad hoc feladatok

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú végzettség
  • 2-3 éves munkatapasztalat
  • Megbízhatóság, agilitás, lojalitás
  • Ügyfélcentrikusság
  • Kezdeményező készség
  • Számítógép aktív használata (Word, Excel, Outlook aktív ismerete)

Előny, de nem feltétel:

  • Építőipari végzettség
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Pest vármegyei vagy budapesti lakhely

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Versenyképes bércsomag
  • Céges telefon, laptop, nyomtató
  • Céges autó betanulás után