Sárszentmihály, Árpád u. 1, 8143 Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

A magyar tulajdonú, építőanyagok gyártásával és nagykereskedelmével foglalkozó, Budapesti Értéktőzsdén jegyzett MASTERPLAST cégcsoport alkalmazásába keresünk TOBORZÁS-KIÁLASZTÁSBAN jártas specialistát.

Feladatok

  • toborzás-kiválasztási folyamatok teljeskörű lebonyolítása
  • fehér-és kékgalléros toborzási projektek felelősségteljes, önálló menedzselése
  • egyezetetés a munkaerő-igény beérkezésekor az illetékes vezetővel
  • keresési profil, hirdetés elkészítése az igényeknek megfelelően
  • megjelentetés a megfelelő platformokon, együttműködve társterületekkel
  • beérkezett jelentkezések feldolgozása,
  • telefonos, online vagy személyes előszűrés,
  • interjúk szervezése és interjúztatás
  • adatbázisszűrés
  • visszajelzések küldése
  • kiválasztásra javaslattétel, együttműködés a vezetőkkel
  • toborzási statisztikák, kimutatások naprakész vezetése, riportok, jelentések készítése
  • belépéshez, onboradinghoz szükséges adatok bekérése, eszközök igénylése, beléptetéssel kapcsolatos adminisztráció és ügyintézés lebonyolítása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség, felsőfokú előny
  • több éves szellemi és fizikai toborzás-kiválasztásban szerzett, releváns szakmai tapasztalat
  • onboarding folyamatokban, munkaügyben, személyügyi ügyintézésben szerzett tapasztalat előny
  • szakma szeretete
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • B- jogosítvány
  • kiváló szervező készség
  • jó kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzés és önálló döntéshozatal képessége
  • határidők tartása, precizitás adminisztrációban
  • rugalmas, aktív, nyitott személyiség
  • MS Office programok magabiztos használata

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • izgalmas, mozgalmas feladatok
  • folyamatos fejlődési lehetőség és kihívások
  • újító ötletek, hatékonyságnövelő javaslatok megvalósításának lehetősége
  • azonnali kezdési időpont