Kál, Magyarország

placeMegnézem a térképen

napi 8 órás, teljes munkaidős foglalkoztatás

Tudsz és szeretsz önállóan dolgozni, érdekel a logisztika, jól megtalálod a közös hangot az ügyfelekkel?

Akkor gyere, és csatlakozz káli (Heves megye) csapatunkhoz, mint

VEVŐSZOLGÁLATOS és FUVARSZERVEZŐ

 és kamatoztasd nálunk tehetséged!

Feladatok

  • napi kapcsolattartás a vevőkkel(igények, megrendelések kezelése, kiszállítások koordinálása, reklamációkezelés)
  • kapcsolattartás a gyártással, raktározással
  • naprakész vevői és szállítói adatbázis vezetése
  • fuvarszervezés (kapcsolattartás fuvarozó cégekkel)
  • értékesítés munkájának támogatása
  • Szabad hétvégék
  • Cafetéria
  • Kiszámíthatóság
  • Állandóság
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Több szabadidő
  • Összeszokott csapat
  • Jó hangulat
  • Családias légkör
  • Fix munkahely
  • Pontos bérkifizetés

Ideális jelöltünk

  • középfokú logisztikai végzettséggel rendelkezik (akár pályakezdő is lehet)
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudása van (napi munkához elengedhetetlen)
  • MS Office-t önállóan használja, magas szintű ismerete van
  • integrált vállalatirányítási rendszert használt már
  • önállóan képes dolgozni, határozott személyiség, jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel bír, vevőközpontú gondolkodás jellemzi
  • B-kategóriás jogosítványa van

ELŐNYT JELENT

  • kereskedelmi, ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • építőipari és/vagy csomagolóipari piaci ismeret

Juttatások

  • alapbéren felüli egyéb juttatások
  • éves teljesítményhez kapcsolódó egyéb kifizetések