Sárszentmihály, Árpád u. 1, 8143 Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

Sárszentmihályi telephelyünk gyártási csapatát bővítjük, leendő KONFEKCIONÁLÓ GÉPKEZELŐ kollégánk jelentkezését várjuk!

Feladatok

  • lamináló-, nyomdázó-, csomagoló- valamint tekercselő gép anyaggal történő kiszolgálása
  • gépsorok folyamatos üzemeltetése, beállítása, felmerülő problémák elhárításában való részvétel
  • legyártott termékek csomagolása, összekészítése raklapokra
  • kézi- és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások

  • minimum alapfokú végzettség
  • legalább 1 év gyártói területen szerzett szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság, tanulékonyság, szorgalom, problémamegoldó képesség, nagyfokú munkabírás
  • három műszakos munkarend vállalása (H-P 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Elvárás:

  • targoncavezetői jogosítvány (3324)

Előnyt jelent:

  • daruvezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • piaci szintű alapbér
  • műszakpótlék 40%
  • túlórapótlék
  • kimagasló szintű eredmény- illetve egyéni teljesítmény alapján járó havi bónusz kifizetés
  • bejárási támogatás
  • teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
  • azonnali kezdési lehetőség