Budapest, Bojtár u. 51, 1037 Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

A Masterplast Csoport érdekeltségi körébe tartozó, Market Zrt-vel közös vállalatunk, a MIP Alapanyaggyártó Zrt.-hez keresünk Karbantartási vezetőt, aki velünk együtt épít egy új, csodálatos kőzetgyapot üzemet, amely egyedülálló lesz Európa ezen részén.

Feladatok

A telepítési szakaszban:

  • műszaki berendezések beszerzése, üzembe helyezése
  • gyártási dokumentáció és rajzok egyeztetése a tervező és a kivitelezők között
  • a projekthez szükséges anyagok és szolgáltatások beszerzése (projekt paraméterei, ár és rendelkezésre állás alapján)
  • egy erős karbantartási csapat felépítése
  • karbantartó helységek létrehozása
  • eljárások és szabályok meghatározása a működéshez

Az üzemeltetési szakaszban:

  • a csapat teljes körű vezetése, kiváló csapatmunka biztosítása, belső ügyfelekkel való együttműködés
  • alvállalkozók szervezése és feléjük történő kommunikáció
  • a karbantartási költségvetés folyamatos és aktív nyomon követése a költséghatékonyság biztosítása érdekében, tartalékkészlet
  • naprakészen tartása
  • annak biztosítása, hogy a csapat biztonsági szemlélettel működjön és a berendezések biztonságának javításán dolgozzon
  • vezetéssel történő együttműködés a folyamatos fejlesztések tekintetében
  • karbantartási készségek fejlesztése a hibaelhárítás és a hibák kiváltó okainak elemzése terén
  • napi, heti és havi jelentések készítése a berendezések és gépek teljesítményéről

Elvárások

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel (mérnöki vagy ipari technológiai végzettség előnyt jelent)
  • közép és/vagy felsőfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • 5-7 éves szakmai tapasztalat karbantartási területen gyártási környezetben
  • erős tapasztalat a teljes megelőző karbantartásban (TPM)
  • biztonsági orientáció, kiváló interperszonális és vezetői készségek, a megfelelő munkavállalói kapcsolatok terén szerzett tapasztalatokkal és ismeretekkel
  • erős pénzügyi és költségvetési ismeretek
  • üveg vagy kőzetgyapot karbantartásában és/vagy telepítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • komfortos vagy azzal, hogy év végétől a munkavégzés Halmajugra településen folytatódik

Amit kínálunk

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helyszíne: Budapest, később Halmajugra (Heves vármegye).