A MASTERPLAST Modulhouse Kft a Budapesti Értéktőzsde „PRÉMIUM” kategóriájában jegyzett MASTERPLAST Csoport tagja, melynek fő tevékenysége az üzemi körülmények között történő épület-előregyártás.

Ez az építési mód egy olyan rendkívül szilárd és merev 3D acél vázszerkezeti rendszert jelent, ami üzemi körülmények között, nagyon pontos és részletes tervezést követően, a legmodernebb technológiák és anyagok felhasználásával szinte készre szerelünk és szállítunk ki a telepítés helyszínére.

Folyamatosan bővülő Csapatunkba várjuk leendő

Key Account Manager

Kollégánk jelentkezését

Feladatok

  • Újonnan induló üzletágunk értékesítési, üzleti lehetőségeinek feltárása, az értékesítési célok megvalósítása
  • Potenciális ügyfelek felkutatása a célpiacoknak megfelelően, együttműködés kialakítása, kapcsolatok kiépítése, kereskedelmi tárgyalások lebonyolítása, angol nyelven is
  • Kalkulációk, ajánlatok és értékesítési prezentációk elkészítése
  • Üzletágspecifikus piaci trendek figyelemmel kísérése
  • PR folyamatokban aktív jelenlét, reprezentációs eseményeken a cég képviselete
  • Feladatkörhöz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek, társosztályokkal szoros együttműködés

Elvárások

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség, sales attitűd megléte
  • Legalább 5 év építőipari értékesítési területen szerzett tapasztalat, B2B szolgáltatási szektorban, aktív, erős kapcsolatok a szakmában
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • “B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • MS Office (excel, outlook, ppt., word) programok felhasználói szintű ismerete
  • Eredmény- és megoldásorientált személyiség

Előnyt jelent:

  • Ingatlanüzemeltetési / ingatlanfejlesztési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Építőanyagok és műszaki megoldások ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyéb juttatások: céges autó, laptop, telefon
  • Hibrid munkavégzés
  • Stabil, megbízható 100%-ban magyar tulajdonú munkáltatói háttérSzakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Teljes körű műszaki-, és back office háttértámogatás

Akkor lehet érdekes a számodra, ha:

  • Inspiráló és támogató munkakörnyezetre vágysz, szeretnél egy jó hangulatú, barátságos csapat tagja lenni.
  • Ha szereted a kihívásokat, az önálló munkavégzést
  • Hajt a fejlődési vágy
  • Fontos, hogy minőséget képviselj