Sárszentmihály, Árpád u. 1, 8143 Magyarország

placeMegjelenítés a térképen

A Masterplast Csoport érdekeltségi körébe tartozó, Market Zrt-vel közös vállalatunk, a MIP Alapanyaggyártó Zrt.-hez keresünk Projektmérnököt, aki velünk együtt épít egy új, csodálatos kőzetgyapot üzemet, amely egyedülálló lesz Európa ezen részén.

Feladatok

Mozgalmas és változatos munkakörödben

  • fontos szereped lesz a Projekt csapat támogatásában,
  • kulcsszerepet ajánlunk számodra az új és folyamatban lévő gyártásfejlesztési projektjeink előkészítésében és
  • az új termék bevezetéséhez kapcsolódó feladatok ellátásában a gép-és eszközbeszerzés szakaszától a géptelepítésen át az üzem átadásáig,
  • emellett a technológiai fejlesztések, bővítések gépészeti oldalról történő támogatása, felülvizsgálata is feladataid közé fog tartozni.
  • Napi szintű kapcsolattartás is feladatod lesz a külföldi beszállítókkal.

Elvárások

  • gépészmérnöki/mechatronikai mérnöki/automatizálási mérnöki végzettség
  • legalább 3 év szakirányú munkatapasztalat
  • tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
  • innovatív, felhatalmazó vezetés kínálta szabadsággal élni tudó, önálló munkavégzésre való képesség
  • proaktivitás
  • megoldásorientáltság
  • nagyfokú együttműködési készség
  • B-kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Előny: olasz nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • izgalmas, kihívásokkal és fejlődési lehetőségekkel teli feladatkör
  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • elkötelezett munkatársi csapat és pozitív munkahelyi légkör
  • Mivel az elkövetkezendő időszak is az idei évünkhöz hasonlóan izgalmasnak ígérkezik, garantáljuk, hogy fejlesztésből, ötletelésből nem lesz hiány!

Munkavégzés helyszíne: Budapest vagy Sárszentmihály, később Halmajugra (Heves vármegye).